3 sposoby na udekorowanie tortu Świeczkami

Tort urodzinowy jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości i zawsze rozwesela osobę, która jest nim obdarowywana. Tradycją jest ozdabianie tortu świeczkami, które mogą służyć do oznaczenia wieku solenizanta, lat małżeństwa, czy daty kolejnej rocznicy. Dziś istnieją oryginalne rozwiązania do dekoracji ciast ze świecami, które rozważymy w artykule.

Świece klasyczne

Świece tortowe można kupić w prawie każdym sklepie. Są one szczególnie wyjątkowe i występują w różnych kolorach. Umieszcza się je na torcie w liczbie odpowiadającej wiekowi lub dacie upamiętnienia. Wiele osób pamięta z dzieciństwa, jak gasiło się światło w pokoju i przynosiło delikatny poczęstunek z zapalonymi świeczkami, które trzeba było od razu zdmuchnąć. Obecnie warto wybierać produkty z naturalnego wosku.

Jest to zawsze ekscytujący moment, ponieważ trzeba wypowiedzieć życzenie podczas zdmuchiwania świeczek. To chyba tradycja, którą lubią nie tylko dzieci, ale i dorośli! W tym przypadku jest tylko jedna wada – w miarę jak liczby stają się coraz większe, istnieje ryzyko, że wszystkie świeczki nie zmieszczą się na jednym torcie.

Świece w kształcie figur

Są one również wykonane z wosku. Dzięki szerokiej gamie odcieni można stworzyć barwną kompozycję. Często wybieramy odpowiednią figurkę z liczbą i umieszczamy je na środku tortu. Jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ łatwo je wydmuchać i nie kapie z nich dużo wosku. Nawet jeśli trzeba ustawić trzycyfrową liczbę, dzięki świecom numerycznym nie będzie stanowiło to dla nas problemu. Taka dekoracja będzie wyglądała pięknie i ciekawie.

Świece z fajerwerkami

Jednym z najbardziej popularnych i kreatywnych rozwiązań są dziś świeczki fajerwerkowe w torcie. Ich zaletą jest wszechstronność. Świeczki fontanny tortowe z wielokolorowymi świecami mogą być wykorzystane nie tylko na przyjęciach urodzinowych i rocznicowych, ale również na weselach czy wielkich otwarciach! Oto jak wyglądają one w akcji.

Mini świeczki fajerwerki w torcie nie psują żywności ani mebli, ale mogą pozostawić oparzenia na skórze, jeśli wejdą w bezpośredni kontakt, więc należy unikać zbliżania się i dopuszczania do kontaktu ze skórą.

Podsumowanie

Aby ostatnia część uroczystości z wyjmowaniem pysznego tortu przebiegła perfekcyjnie, należy zakupić w naszym sklepie internetowym naturalne świeczki . Jesteśmy gotowi dostarczyć niezbędne informacje na temat jakości naszych wyrobów, co gwarantuje klientom bezpieczeństwo produktu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować się z nami pod naszym numerem kontaktowym. Chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze.

Jak pachnie morze ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close Mój wózek woskowy
Close Ulubione
Ostatnio przeglądane Close
Close

Close
Navigation
Kategorie